EP Allegro Ceny – Synchronizacja cen pomiędzy WF-MAG i Allegro

Przedstawiamy program, który pozwoli Twojej firmie synchronizować ceny pomiędzy programem magazynowym WF-MAG a Allegro w dowolnym momencie, szybko i bez potrzeby logowania się na stronę Allegro.

ep-allegro-ceny-4

Wyobraź sobie sytuację, w której musisz zaktualizować ceny dziesiątek czy setek produktów, wprowadzić czasowe promocje i wyprzedaże…

Dzięki EP Allegro Ceny zmiana cen na Allegro zajmie tylko chwilę, a do tego pozwoli ustalić dodatkowe parametry cen KUP TERAZ, takie jak:

  1. Cena odniesienia (cena zakupowa lub wybrana rubryka cenowa).
  2. Narzut/Marża.
  3. Uwzględnienie prowizji Allegro.
  4. Zaokrąglanie cen wyjściowych.

ep-allegro-ceny-1

Każdy produkt w WF-MAG posiada unikalny Indeks katalogowy. Aby synchronizacja cen była możliwa, należy przeprowadzić wcześniej procedurę kojarzenia produktów dostępnych na Allegro z odpowiednim indeksem katalogowym w WF-MAG.

ep-allegro-ceny-2

Operacja ta jest bardzo prosta i w wielu przypadkach zautomatyzowana, jeśli produkty na Allegro były wczesnej oznaczane indeksem katalogowym, czy to na początku, czy końcu tytułu aukcji.

Poniżej przykładowe tytuły aukcji, które spełniają wymagania potrzebne do skojarzenia produktów (indeks katalogowy został oznaczony kolorem zielonym):

  1. Rower górski MTB 26 cali GWARANCJA 2345
  2. 2345 Rower górski MTB 26 cali GWARANCJA
  3. Rower górski MTB 26 cali GWARANCJA KAT2345

Indeks katalogowy może być dowolnym ciągiem znaków (o ile zezwala na to Allegro i WF-MAG) i nie ogranicza się do powyższych przykładów.
Indeks powinien znajdować się na początku lub końcu tytułu. W szczególnych przypadkach może znajdować się w dowolnym miejscu tytułu, ale nie zalecamy takiej opcji.

Możemy zastosować dowolne wyrażenie regularne, które można podać w programie (bezpłatnie doradzamy i podajemy gotowy wzór dopasowujący, który wystarczy wpisać do programu).

Zalecamy generowanie krótkich indeksów katalogowych ze względu na ograniczenia liczby znaków w tytule aukcji.
Aukcja powinna zawierać maksymalną liczbę słów kluczowych, które pozwolą klientom dotrzeć do produktu, a 20-znakowy indeks katalogowy byłby po prostu marnotrawieniem cennego miejsca.

UWAGA

Manager Sprzedaży wprowadził funkcję, dzięki której możemy oznaczać towary sygnaturą. Nasz program nie wymaga posiadania MS.

Ceny:

  • 10zł – licencja na 1 dzień (wersja DEMO jest darmowa)
  • 50zł – licencja na 30 dni
  • 500zł – licencja dożywotnia